Archiwum dnia 17 grudnia 2015

„Cyfrowi giganci”

17 grudnia 2015 | Autor: Katarzyna Rychlewicz | Możliwość komentowania „Cyfrowi giganci” została wyłączona
W celu kształtowania umiejętności bezpiecznego korzystania z Internetu wśród najmłodszych, sarbinowska biblioteka zorganizowała lekcję biblioteczną pt. „Cyfrowi giganci”. Spotkanie odbyło się 17 grudnia z udziałem uczniów klasy „0” Szkoły Podstawowej ...

Drodzy Czytelnicy !

17 grudnia 2015 | Autor: Katarzyna Rychlewicz | Możliwość komentowania Drodzy Czytelnicy ! została wyłączona
W dniu 24 grudnia Biblioteka w Mielnie będzie nieczynna. Natomiast 31 grudnia (Sylwester) czynna w godzinach 10.00- 14.00. Za utrudnienia przepraszamy.

Spotkanie DKK

17 grudnia 2015 | Autor: Katarzyna Rychlewicz | Możliwość komentowania Spotkanie DKK została wyłączona
18 grudnia o godzinie 16. zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.  Rozmawiać będziemy o książce Ebena Alexandra pt. „Dowód”.