Powodzenia Ósmoklasiści!

Słoneczna niedziela

Jak głosi polskie przysłowie „weź książkę choć w niedzielę, będziesz miał pożytku wiele”. Warto, w ten słoneczny dzień wybrać się na długi spacer i znaleźć czas na ulubioną lekturę.

Wyjątkowa sobota

W Tygodniu Bibliotek 2024 roku, nie może zabraknąć pięknych i ciekawych książek. Wyjątkowa sobota pod znakiem nowości wydawniczych.

Zapraszamy!

Słoneczna sobota w ,,Bibliotece – miejscu na czasie” – Tydzień Bibliotek 2024!

Magiczny piątek

Kolejny dzień, Tygodnia Bibliotek 2024 roku – magiczny piątek z Grupą Motylki z mieleńskiego przedszkola za nami!

Kolorowy czwartek

Tydzień Bibliotek 2024 wciaż trwa! Dziś kolorowy czwartek spędzony w towarzystwie uczniów kl. 2 ze szkoły w Sarbinowie!

Wesoła środa

Wesoła środa z Grupą Pszczółek z mieleńskiego przedszkola w ramach Tygodnia Bibliotek 2024!

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

Tegoroczny Ogólnopolski Tydzień Bibliotek obchodzony ph. ,,Biblioteka – miejsce na czasie” rozpoczynamy Dniem Bibliotekarza i Bibliotek!

Trzymamy kciuki za Maturzystów!

Tydzień Bibliotek 2024 roku!