Archiwum dnia 15 maja 2015

Lekcja biblioteczna w Sarbinowie

15 maja 2015 | Autor: Katarzyna Rychlewicz | Możliwość komentowania Lekcja biblioteczna w Sarbinowie została wyłączona
14 maja biblioteka w Sarbinowie gościła uczniów klasy IV ze Szkoły Podstawowej. Odbyły się zajęcia promujące czytelnictwo literatury dziecięcej. Za sprawą gier umysłowych uczniowie wykazali się znajomością literatury. Dziewczynki ozdobiły ...

Odwiedziny z okazji Dnia Bibliotekarza

15 maja 2015 | Autor: Katarzyna Rychlewicz | Możliwość komentowania Odwiedziny z okazji Dnia Bibliotekarza została wyłączona
13 maja z okazji Dnia Bibliotekarza w Bibliotece w Mielnie odbyło się spotkanie z przedstawicielami władz gminy  i zaprzyjaźnionymi  dyrektorami jednostek organizacyjnych. Były gratulacje i życzenia oraz słodki poczęstunek.